ul. Wiejska 66, 63-440 Radłów
501 473 417
4progress.ek@gmail.com

O Nas

4 PROGRESS

Jesteśmy firmą, która powstała z pasji do tego, czym się zajmujemy. Specjalizujemy się w bezinwazyjnym przyciemnianiu szyb samochodowych, polerowaniem reflektorów oraz oklejaniem i ochroną reflektorów. Staramy się ciągle poszerzać zakres naszych ofert, dlatego jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia. Pracujemy na materiałach sprawdzonych i renomowanych marek. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom wysoki standard usług.

Nieustannie kładziemy nacisk na podnoszenie naszych umiejętności, uczestnicząc w  szkoleniach i kursach. Wyjeżdżamy na targi i eventy branżowe, aby być na bieżąco z nowościami i trendami. Stawiamy na najwyższą jakość usług, terminowość, uczciwość. Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z pojedyńczymi osobami, jak też z dużymi firmami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak, jak indywidualni są nasi klienci oraz ich potrzeby. Jesteśmy elastyczni, nie boimy się wyzwań, dlatego zapraszamy do kontaktu i współpracy.

4 PROGRESS rekomendowany przez RR CUSTOMS​

Mamy przyjemność oferować nasze usługi bezinwazyjnego przyciemniania szyb samochodowych jako partnerzy RR CUSTOMS. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w naszym punkcie.

Zadzwoń teraz: 501 473 417

Liczne
kursy i szkolenia
potwierdzają nasze umiejętności

Pracujemy na materiałach sprawdzonych i renomowanych marek


Przykładowe marki na których pracujemy to: